Dünyanın güzellik lideri L'Oréal, 140 ülkede bulunuyor. Ekip üyelerimizin yaşadığı ve çalıştığı toplumlarla ilgili Çeşitlilik girişimlerini uyguluyor, dünyanın her yerinde gitgide daha da kapsayıcı hale geliyoruz.

CİNSİYET

Portekiz: L'Oréal Portekiz, Mozambik'teki kızlara fırsat eşitliği sağlamak ve çalışanlarımıza danışman olarak eğitim vermek gibi iki önemli hedefi olan Girl Move adlı vakıf ile bir ortaklık başlattı.

Fransa: L'Oréal Paris, 2015 yılından beri Forum Elle Active'in iş ortağı ve sponsorudur. Elle Dergisi Vakfı tarafından organize edilen forum, kadınları işyerinde güçlendirmeyi ve sağlıklı bir iş/yaşam dengesi yaratmayı amaçlıyor. Paris, Lyon ve Bordeaux'da her yıl düzenleniyor.

ENGELLİLİK

Çin: L'Oréal Çin ve önde gelen Çinli e-ticaret perakendecisi JD.com, engellilerin online pozisyonlara yönelik olarak becerilerini geliştirmek üzere "Inclusive Beauty"’ adlı bir eğitim programı başlattılar.

Hindistan: L’Oréal Hindistan, R.I.D.E'yi (Engellilere Olanak Tanıyan İşe Alım Girişimi) faaliyete geçirdi. Erişilebilirlik denetimleri ve farkındalık seminerleri, şirketin Mali İşler, İnsan Kaynakları ve Operasyon bölümlerinde çalışan yeni engelli çalışanlarımızı kucaklamasına yardımcı oluyor. Filmi izleyin

Brezilya: L’Oréal Brezilya, başta engelliler olmak üzere herkes için dijital erişimi ve gezinmeyi kolaylaştırmaya odaklandı. Girişim, ilk  %100 erişilebilir tüketici portalı olan Voz da Beleza ile 2015 yılında faaliyete geçti. Web sitesini ziyaret edin

ETNIK VE SOSYAL ALTYAPI

Hollanda: L’Oréal Hollanda, çok kültürlü öğrencileri ve L'Oréal çalışanlarını bir araya getiren, Everybody Has Talent danışmanlık programı için ECHO ile ortak çalışıyor (http://echo-net.nl). Program, farkındalık yaratmak, koçluk yapmak ve profesyonel anlayışı yaymak için tasarlandı.

Pakistan: L’Oréal Pakistan, korunmasız topluluklardan 10 genci, kuaför salonlarındaki iş fırsatları için yetiştirmek üzere ICARE ile ortak oldu.

ABD: L’Oréal ABD, artık şirketleri bünyesinde Çeşitlilik ve Kapsayıcılık konularını geliştirme sözü veren 250 CEO’nun üyesi olduğu, büyüyen bir koalisyon olan Diversity & Inclusion™ için CEO Hareketinin bir üyesidir.