DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz L'Oréal'in genetik kodunda saklıdır. Tüm dünyadaki tüm ekibimizin günlük eylemlerinde kendilerini Bugüne kadar dünyanın her yerindeki ekiplerimizin günlük faaliyetlerinde bu değerler ifade bulmaya devam etmektedir. Grubun altı temel kurucu değeri vardır.

Tutku: Yüzyılı aşkın bir süredir L'Oréal kendini sadece güzelliğe ve ona olan tutkusuna adamıştır. Kozmetik ürünlerinin kadınlara ve erkeklere getirdiği tutkular: refah, kendine güven, başkalarına karşı açıklık. Çünkü güzellik ürünleri üretmek, başkalarını anlamaya, onları nasıl dinleyeceğini bilmeye, geleneklerini yakalamaya ve ihtiyaçlarını tahmin etmeye çalışmak anlamına gelir. Bu tutku olmadan L'Oréal macerası asla mümkün olamazdı.

İnovasyon: İnovasyon da kuruluş değerlerimizden biridir. Şirketimizin bir bilim adamı tarafından kurulduğu gerçeğini hep aklımızdadır. Yenilik önemlidir, çünkü güzellik sürekli yüksek performans seviyesi gerektiren sonsuz bir arayıştır. Bilginin sınırlarını zorlamak, gerçekten farklı ve şaşırtıcı olan ürünler yaratmanın yeni yollarını keşfetme demektir. Her zaman bir adım önde olabilmek için inovasyon.

Girişimcilik Ruhu: L'Oréal, cesur olmadan, inisiyatif kullanmadan yenilikçi olunamadığı için organizasyonlardan ziyade bireye öncelik vermiştir. Meydan okuma ve macera ile eşanlamlı olan girişimci ruh her zaman teşvik edilir ve somutlaştırılır. Bugün her şeyden önce, her bireyin ve yeteneklerin öneminin bir inancı üzerine inşa edilmiş bir Grubun arkasındaki itici güçtür.

Açık Fikirlilik: Bir asır önce Grubun kuruluşundan bu yana bize rehberlik eden bir başka değer, Açık fikirliliktir. Tüketicileri dinlemek ve kültürlerini anlamak, başkalarına açık olmak ve onların farklılıklarından fayda sağlamak, dünyanın dört bir yanındaki güzellikteki sonsuz çeşitliliğe cevap vermek için mutlak önceliklerdir. İşimizden ve görevimizden ayrı düşünülemez.

Mükemmellik Arayışı: Bu dört değer ayrılmaz bir şekilde beşinci değerimiz olan Mükemmellik arayışı ile ilgilidir. İşimizin her alanına, her ülkeye nüfuz eden ve zihin durumunda ifade edilen ve mükemmeli tutmaya devam eden bir değer. Hepimiz, tüketicilerimize en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi aşmak için bu arzuyu paylaşıyoruz.

Sorumluluk: Son olarak, Grubun girişimci ruhunu yenileyebileceği veya gösterdiği olsun, her zaman Sorumluluk için bir anlamda yapmıştır. L'Oréal'in ilk icadı olan "güvenli saç boyası", etkili, güvenli ve zararsız ürünler için bu temel endişenin bir ifadesiydi.Güzellikte bir dünya lideri olarak, gezegenin güzelliğini korumak ve çalışanlarımızın ve bulunduğumuz toplulukların esenliğine katkıda bulunmakla görevlidir.

 

ETİK İLKELERİMİZ

İlkelerimiz Dürüstlük, Saygı, Cesaret ve Şeffalıktır.

Etik İlkelerimiz kültürümüzü şekillendirir, ünümüzün temelini oluşturur ve tüm L'Oréal çalışanları tarafından tanınmalı ve tanınmalıdır.

Dürüstlük, çünkü bütünlük içinde hareket etmek, güven ve iyi ilişkiler kurmak ve sürdürmek için hayati önem taşır.

Saygı duyuyoruz, çünkü yaptığımız birçok insanın hayatını etkiliyor.

Cesaret, çünkü etik sorular nadiren kolaydır ancak ele alınmalıdır.

Şeffaflık, her zaman doğru, samimi olmalı ve eylemlerimizi ve kararlarımızı haklı gösterebilmeliyiz.