Burada öğrenilenler: İnsanlarımızı geliştirmeye de, ürünlerimize geliştirmeye duyduğumuz aynı tutkuyla yaklaşıyoruz!

Her zaman mükemmellik arayışı içinde, güzelliği sonsuz çeşitliliğiyle ele alabilmek için yaratıcılığımızı geliştirerek, daima bir adım öndeyiz. İşle ilgili tüm zorlukları göğüslerken iddialı olmanın yanında, L'Oréal'in Gelişim İçin Öğrenme ekipleri size işte bunu teklif ediyorlar! Amacımız tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır.

Güzellik ürünleri dünyası, toplumdaki değişiklikler tarafından yönlendirilerek, sürekli olarak ve hızla gelişmekte. Bu dinamik ortam şirket içi terfiyi ve uzun vadeli kariyer gelişimini teşvik etmekle birlikte, biz de çalışanlarımıza sürekli gelişim fırsatları sunuyoruz.

LİDERLİK FABRİKASINDA
Önünüzde zorluklar, tartışmalar ve yeni durumlardan oluşan bir iş hayatı uzanıyor. Gelişiminiz ve bu durumla başa çıkabilmeniz için sizi destekleyen L'Oréal gerçek bir liderlik fabrikası görevi görür. Potansiyelinizi tam olarak ifade edebilmeniz amacıyla yönetimsel becerilerinizi mükemmelleştirmeniz, kültürler arası bir ortamda çalışma kabiliyetinizi geliştirmeniz ve kendi liderlik ve iletişim tarzınızı bulmanız konusunda size yardımcı olacağız.

MÜKEMMELLİKLE BAĞLANTI KURUN
Mükemmellik DNA'mızın bir parçasıdır. İşte bu nedenle, en son trendlerden ve yeniliklerden haberdar olmanız için, hem şirket içinde hem de şirket dışında, en iyi uluslararası uzmanlarla bir araya gelmenizi sağlıyoruz. Her zaman mükemmellik arayışı içinde, işletme okullarıyla, üniversitelerle ve aynı zamanda da diğer küresel şirketlerle stratejik ortaklıklar geliştiriyoruz.

İŞ BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİN
Her şey işle ilgili ilk zorluklarla başlar! Nerede olursanız olun, ne yaparsanız yapın, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş bir bireysel gelişim izleme sisteminden yararlanacaksınız. L'Oréal ayrıca gerçek bir insani maceradır; kültürler arası ilişki ağınızı oluşturmanıza yardımcı olmak amacıyla, Rio, Şangay, Dubai, New York ve Paris'te bulunan 5 Gelişim merkezimiz tamamen sizin gelişiminize adanmıştır.

UFKUNUZU AÇACAK BİR ORGANİZASYONDA GELİŞİN

Öğrenmek daimi bir süreçtir. İlişki ağınızdan, iş arkadaşlarınızdan, yöneticinizden, projenizden, yeni mücadelelerinizden öğrenme kapasitenize bütün kalbimizle inanıyoruz. Bu arada, L'Oréal'de gelişim göstermek, kültürler arası güzellik işimizdeki mücadelelerin üstesinden gelebilmek için her zaman yaratıcılığınızı beslemeniz ve sezgilerinizi keskinleştirmeniz gerekeceği anlamına gelir.
 

Öğrenme ekiplerinin misyonu tam olarak, öğrenme kültürlerinin çeşitliliğine saygı duymak suretiyle, bu ortamı yaratarak öğrenme şevkinizi motive etmektir.

FARKLI ÇÖZÜMLER KEŞFEDİN
Bugün öğrenmek dijital ve sosyal bir şeydir! Sanal sınıflar, video, podcast, konferanslar, koçluk, e-eğitim... Dünyanın her yerindeki çalışanlarımıza kendi öğrenme deneyimlerini oluşturma imkanı sağlayan hizmetler ve çözümler veriyoruz. Öğrenme platformum, öğrenme yolculuğunuzu hayal edebilmenize yardımcı olmak için 1.000'den fazla öğrenme kaynağına sahiptir!

> Yeteneklerimize sunduğumuz bazı öğrenme fırsatlarını keşfedin