Başlarken: Şirket içindeki ilk adımlarınız heyecan verici bir deneyimin başlangıcıdır. L'Oréal'de, size özel şekilde işe başlamanızı sağlayarak, iyi karşılandığınızı hissettirmek için elimizden geleni yaparız.

İyi karşılandığınızı ve L’Oréal'in bir parçası olduğunuzu hissettirmek demek, kültürümüzü, uzmanlığımızı ve uzmanlık bilgimizi paylaşmak, yeteneğinizi ifade edebilmeniz için ihtiyacınız olan kaynakları size sağlamak anlamına gelir. Bu bizim için, yeni iş mücadelelerini üstlenmenize yardımcı olmanın ve şirketimizde kendinizi güvenli ve rahat hissetmenizi sağlamanın bir yoludur.
 

“HERKES İÇİN STANDART” ŞEKİLDE İŞE BAŞLAMA YOK

İşe aldığımız kişiler çok çeşitli kişiliklere, yeteneklere ve deneyimlere sahip olduğundan, şirkete tam olarak ve başarıyla uyum sağlayabilmeleri için işe başlama prosedürlerinin de kişiselleştirilmesi gerektiğinin farkındayız. L'Oréal FIT (Takip ve Entegrasyon İzleme) programı, özellikle yeni çalışanlar için tasarlanmıştır ve kariyerinizin bu yeni aşamasında başarılı olmanıza yardımcı olur.
 
 

ÖĞRENMEK ANLAMAKTIR

L’Oréal FIT programı, size grup içinde ilerlemeniz ve kariyer yolunuzu çizmeniz için ihtiyacınız olan bilgi ve becerileri elde etmenizi sağlayacak 6 eğitim fırsatı sunmaktadır. Size özel L'Oréal FIT programı:
 
  • Başarılı bir karşılama ile başlama
L’Oréal olarak, olumlu ve bilgilendirici bir karşılama ile, şirketimize ve yeni görevinize uyum sağlamanıza yardımcı olmanın önemini çok iyi anlıyoruz. Uyum sağlama sürecinizin mümkün olduğunca sorunsuz olmasını istiyoruz.
 
 
  • Sahanın ve ürünlerin deneyimlenmesi
L'Oréal'in özünü keşfetmenize yardımcı olmak amacıyla, size sahayı ve ürünleri denemek için bir dizi fırsat sunuyoruz (saha ziyaretleri, teknik eğitim, sahaya yerleştirme, gizlice izleme…).
Eğitim ve yuvarlak masa tartışmaları   Bunlar şirketi keşfetmenize, diğer yeni işe alınanlarla tanışmanıza, bilgi ve uzmanlık kazanmanıza, yöneticiler ve görevdeşleriyle fikir alış verişi yapmanıza ve ilk ilişki network'ünüzü oluşturmanıza yardımcı olurlar.
 
  • Kişiselleştirilmiş toplantı programı
İlk haftalarınızda, iletişim kuracağınız başlıca kişilerle tanışmak, işimizi, içerdiği zorlukları ve yeni işinizde sizden neler beklendiğini anlamak için kişiselleştirilmiş bir programı takip edeceksiniz.
İş üzerinde öğrenme İş üzerinde öğrenme, hat yönetiminiz tarafından desteklenmektedir. Uzmanlığınızı bilgi iletimi yoluyla geliştirmenize yardımcı olur ve farklı durumları gözlemlemek ve deneyimlemek için fırsat sağlar.
 
Mentorunuz ve İK desteği ile bireysel rehberlik   Bu dinlemek, sorgulamak ve anlamak için daha az resmi olan iki fırsattır. Mentorunuz deneyiminiz, öğrenme süreciniz ve bir ilişki ağı oluşturmanız konusunda tarafsız tavsiyelerde bulunabilir. İK yöneticiniz de uyum sağlama süreciniz boyunca sizi destekler ve sizinle hem iyi hem de kötü anları paylaşır.
 

İNİSİYATİF ALDIĞINIZ BİR SÜREÇ

İşe yher yeni alınan kişi bu süreç boyunca operasyon koçu görevini üstlenen yöneticisi, İK ekibi ve mentor görevini üstlenen bir iş arkadaşı tarafından açıkça yardım görür. Ama işe yeni başlayan kişi olarak, siz de aynı şekilde uyum sağlama sürecinize dahil olup katkı sağlamalısınız. Sizden öğrenmek ve ilerleme kaydetmek için samimi bir arzu içinde olduğunuzu göstermek suretiyle inisiyatifi ele almanızı bekliyoruz.

> Başarıyla uyum sağlamanıza yardımcı olmak için bazı ipuçlarını dinleyin