L' Oréal'in Küresel Fırsat Programı uluslararası bir kariyer yapmayı cazip bulan öğrencilere ve genç mezunlara açıktır. Geleceğin liderlerini, potansiyellerini ve kültürler arası becerilerini geliştirmek için hazırlar.

Yurt dışında çalışmanın nasıl bir şey olduğunu tatmak ister misiniz? Teşvik edici bir ortamda yeteneklerinizi geliştirmek ister misiniz? İstediğini koparıp alan, talepkar bir ekipte çalışmak ister misin? Mücadeleler seni korkutmuyor mu? O zaman Küresel Fırsat Programımız tam sana göre. Sizin gibi yüksek potansiyele sahip yetenekleri gelecekteki açık fikirli, meraklı ve diğer kültürlere kolayca adapte olabilen yöneticiler olarak yetiştirmeye karar verdik, böylece bize uluslararası markalarımızı ve iş modelimizi yerel ihtiyaçlara uygun hale getirme konusunda yardım edebilirsiniz. Küresel Fırsat Programımıza katılmak, çok yeni olan uluslararası kariyerine verebileceğin en iyi erken destek olacaktır.
 
İki tür fırsat sunuyoruz:
 
Uluslararası staj: Şimdi size L'Oréal'in herhangi bir ülkedeki, herhangi bir markasının farklı departmanlarından herhangi birinde operasyonel staj fırsatı sunuyoruz; bir iş fırsatına götürebilecek bir staj...       VIE : Avrupa pasaportu olan herhangi bir genç mezun için VIE (Uluslararası Deneyim Gönüllüsü), 12 ila 18 ay boyunca yurt dışındaki iştiraklerimizden birinde Finans, Pazarlama, Dijital, Operasyon, İK, İletişim veya Araştırma departmanında çalışmak için bir fırsattır. Dünyayı keşfetmek ve diğer pazarlardaki gelişimimize katkıda bulunmak istiyorsanız, bu program tam size göre.
 

ÖNEMLİ RAKAMLAR

  • 145 2011 ila 2012 arasında uluslararası stajyerler
  • 16 farklı milliyetler
  • 20 katılan ülkeler