Kariyerinizi geliştirin: Profesyonel bir kariyerin uzun vadeli inşa edilmesi gerektiğinden, kariyerinizin kontrolünü ellerinize almanız amacıyla L'Oréal basit ama güçlü bir kariyer geliştirme süreci inşa etmiştir.

AKTİF BİR ROL OYNAYIN
Sürekli hareket halindeki bir dünyada, siz de hızlı hareket etmek, sorumluluk almak, bağımsız olmak, deneyim kazanmak ve yapabileceklerinizi göstermek istersiniz. L’Oréal size gelişmeniz için kaynaklar sunar. Profesyonel bir kariyerin takip edilmesi ve uzun vadeli inşa edilmesi gerektiğini biliyoruz ve çalışanlarımızın her birinin kariyer yolunda aktif bir rol oynaması gerektiğine inanıyoruz.

NET VE BASİT ARAÇLAR
Bu nedenle yıllık yetenek incelemesine dayanan, potansiyeli belirlememize ve geliştirmemize olanak sağlayan basit ve etkili bir kariyer geliştirme süreci inşa ettik. Bu süreçte, ilk amirden İK ekibine ve çalışanın kendisine kadar, her kişinin rolü açıkça tanımlanmıştır. Dahası, bu süreç tüm grup tarafından paylaşılan basit araçların kullanılmasına dayanır.
 

KENDİ KİŞİSEL GELİŞİMİNİZ
Kariyerinizi geliştirmek için bir değil üç yol olduğunu düşünüyoruz.

  • Deneyim Yeni bir kategori veya yeni bir marka üzerinde çalışmak, aynı görevin başka bir uzmanlığını deneyimlemek, görev değiştirmek, size eğitim vermek, yeni kanallarıyla çalışmak, uluslararası mobilite sayesinde yeni bir pazar keşfetmek, çapraz bir projede görev almak: tüm bu deneyimler çok bilgilendiricidir ve ilerleme kaydetmenizi sağlar.
  • Eğitim Yeni bilgi edinmek ve güvenli bir ortamda yeteneklerinizi sergilemek de, ilerleme sağlamanın bir yoludur.
  • Açık olma Farklı seviyelerdeki diğer iş arkadaşlarıyla etkileşim ve onların önerilerinden ve deneyimlerinden yararlanmak da gelişiminize katkıda bulunur. Son olarak, en iyi seçenekleri analiz etmenize ve amaçlarınızı ve becerilerinizi yeni bir çerçeveye oturtmanıza yardımcı olacak bir koçluğa ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

>L'Oréal'de sahip olabileceğiniz farklı kariyer hikayelerini dinleyin