Her yıl tüm L'Oréal iştiraklerinde, birçok genç yetenek ekiplerimizin içinde staj yapmaktadır. Stajlarımız, kariyerinize hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak gerçek profesyonel bir eğitimdir.

Her yıl işe aldığımız genç mezunların neredeyse üçte biri eski stajyerlerimizdir. Stajlarımız üniversitelerdeki, iş ve mühendislik okullarındaki farklı geçmiş birikime sahip öğrencilere açıktır ve uzmanlık alanlarımızdan birinde zengin bir ilk iş deneyimi kazanma fırsatı sağlar: Araştırma, Operasyon, Finans, Bilgi Sistemleri, Pazarlama, Satış, İletişim, Dijital ve İnsan Kaynakları.
 
Üç ila on iki ay boyunca, profesyonellerden oluşan bir ekibin üyesi olur, gerçek görevler üzerinde çalışır ve değerlendirildiğiniz somut hedeflere ulaşırsınız. Kişiliğinizi ve özelliklerinizi tam olarak ifade ederken becerilerinizi de geliştirirsiniz. Uzmanlık veya yeterliliğin ötesinde genç, dinamik, heyecanlı ve hırslı, projelere kendini tamamen verebilen, heyecanı başarıya dönüştürebilen ve güzellik ve mükemmellik yaratabilen yetenekler arıyoruz.   Bu staj, gelecekteki iş liderlerimizden biri haline gelebilmeniz için en iyi hazırlıktır.
 
 

BİR ENTEGRASYON PROGRAMI

Stajınızın sonucu ne olursa olsun, çalışma hayatınıza başlamadan önce eşsiz bir mesleki deneyimden faydalanmış olacaksınız. L'Oréal'e ve ekibinize uyum sağlama sürecinizi kolaylaştırmak için, müdürünüzün de yardımıyla, şunları sunuyoruz:
  • Grubu daha iyi tanımak için L’Oréal Keşif oturumu
  • stajınız boyunca kişisel gelişiminizin izlenmesi ve koçluk
  • kendi ilişkiler ağınızı oluşturabileceğiniz ve deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz özel bir dijital topluluk
 
Her durumda, her ülke kendi entegrasyon programını kendi ihtiyaçlarına ve kendi kültürüne göre adapte edebilir
 
> Dünyanın çeşitli yerlerindeki stajyerlerimizin neler deneyimlediklerini keşfedin