Dünyayı deneyimleyin: Çok kültürlü bir grup olarak, L'Oréal dünyanın geri kalanına açık olmayı en büyük varlıklarından biri yapmıştır. Onlara yeni ve potansiyel olarak hayat değiştiren kişisel ve işle ilgili deneyimlerin keyfini çıkarmalarına fırsat sağladığı için, mobilite yöneticilerimizin kariyerlerinin temel bir parçasıdır.

L'Oréal 130 ülkede faaliyet göstermektedir ve çeşitlilik her zaman en büyük güçlerimizden biri olmuştur. Dünyanın her yerinde Grup için çalışan kadın ve erkeklerin yetenekleri ve enerjileri, küresel büyümemizi korumamıza olanak sağlayan gerçek bir rekabetçi avantaj sağlar.

KAZAN KAZAN YAKLAŞIMI

Bu nedenle, hem kıdemli hem de kıdemsiz yöneticilerimizin, çok sayıda farklı kültürle, iş yaklaşımlarıyla ve pazar durumlarıyla yüz yüze gelerek hızla deneyim kazanmalarına yardımcı olduğu için mobiliteyi teşvik etmekteyiz. Çalışanlarımıza kariyerlerindeki bir noktada uluslararası görevler sunarız; şu anda Grubun uluslararası vekillerinin %45'i 35 yaşın altındadır. Bu bir kazan/kazan yaklaşımdır: yöneticilerimizin diğer ülkelerde elde ettikleri uzmanlık bilgisi grubun büyümesine katkıda bulunur. Ayrıca yöneticilerin yönetim becerilerini geliştirirken ufuklarını da genişletmelerine olanak sağlar.

> Dünya çapında yararlanabileceğiniz farklı fırsatları keşfedin