L'Oréal'inYönetim Stajyer Programıgenç mezunlar için özel bir yönetim geliştirme programıdır. Katılımcılara sınıfında en iyi uygulamalı eğitimi vermek üzere tasarlanmıştır ve bizimle birlikte başarılı bir kariyere giden pasaportunuzdur.

Her yıl yaklaşık 650 genç mezun L'Oréal'in yönetim stajyer programına katılmaktadır. 6 ila 18 ay boyunca (bölgeye bağlı olarak), işimizi ve farklı uzmanlık alanlarımızı keşfetmenize olanak sağlayacak bazı görevler üstlenirsiniz. Size özel gelişim izleme sistemi, kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapmanızı sağlar. Farklı görevlerimizi ve iş modellerimizi öğrenecek, kendi ilişkiler ağınızı oluşturacak, departmanlarımızı keşfedecek ve L'Oréal, kültürümüz ve çalışma ortamımız hakkında genel bir bakış elde edeceksiniz. Kısaca, dünyanın önde gelen güzellik grubu hakkında bir kavrayış ve anlayış geliştireceksiniz.

Bazı ülkelerde, ilk birkaç ay için sorularınızı cevaplayacak ve size rehberlik edecek bir mentor atanabilir. Güçlü yönlerinize ve öğrenme hedeflerinize bağlı olarak, L'Oréal size sadece teknik becerilerinizi değil yaşam becerilerinizi de kullanma ve geliştirme fırsatı sunar.