İş birimleri ile birlikte, finans ve yönetim kontrol uzmanları L'Oréal'in finansal performansının oyuncularıdır ve büyüme dinamiklerine katkıda bulunurlar.

Yüksek seviyede finansal performans sağlamak suretiyle, L'Oréal'in Finans ve Yönetim kontrol ekipleri, grubun gelişimine önemli katkılarda bulunurlar. Onların amacı, standartlara uyarken, grubun varlıklarının korunması ve finansal kaynakların en iyi şekilde kullanımı ile ilgili tavsiye ve uzmanlık sağlayarak, L'Oréal'in büyümesini desteklemektir.
 
Tüm dünyadaki yönetim kontrolü, hesaplar, vergi, nakit akışı, hazine ve iç denetim ekiplerinde 2000'in üzerinde personel çalışır. Bu personel geniş bir görev yelpazesine erişirler ve yüksek katma değerli bir istişari iş ortağı kapasitesinde, genel yönetimin yanında çalışırlar. En iyi sonuçları garantilemek için uzun vadeli stratejiler geliştirirken, günlük sorunları göğüslerler. Finans ve yönetim kontrolü temel fonksiyonlardır: ekipler iş birimleri ile doğrudan temas halinde çalışırlar çünkü doğru tahmin ve önerilerde bulunacaklarsa doğru verilere ihtiyaç duyarlar.
 
> Kariyerinizin Finans departmanında nasıl olabileceğini deneyimleyin