L'Oréal'in satış ve dağıtımdaki uzmanlığı tüm dünya tarafından bilinir. Satış ekipleri heyecanlı ve açık fikirlidir, grubun markalarının büyümesinde ve başarısında önemli bir rol oynarlar.

Yeni uluslararası pazarları fethetmek L'Oréal'in şu andaki amaçları arasındadır. Grup, tüm dağıtım devrelerinde bulunan bir pazar lideridir ve kanallar ve perakende satış mağazaları açısından eşsiz bir uzmanlığa sahiptir. L'Oréal satış ekiplerine katılmak, müşteri memnuniyetine hizmet etmek için enerjinizi ve ikna kapasitenizi kullanmak ve çok sayıda kariyer seçeneği ve fırsatı sunan bir çalışma ortamını keşfetmek anlamına gelir.
 
Satış çeşitli meslekleri kapsar. L'Oréal'i distribütörler karşısında temsil etmek, müşteri planları geliştirmek ve ortaklarımızla müzakereleri yönetmek için belirli bir müşteri uzmanlığı gerektirir. Bu tüketici ve müşteri anketleri sonuçlarına göre marka stratejileri ve satış stratejileri hazırlanması, stratejik bir yönü içerir. Satış, satış ekiplerinde mükemmelliği teşvik etmek, grubun diğer departmanları ile mümkün olan en iyi etkileşimi kurmak ve çalışanların yeteneklerini geliştirmek için liderliğin şart olduğu bir görevdir. Son olarak, satış hedeflerini gerçekleştirerek, pazar payını arttırarak ve farklı dağıtım kanallarında grubun marka imajını güçlendirerek performansa odaklanır.
 
> Kariyerinizin İş Geliştirme, Satış ve Perakende departmanında nasıl olabileceğini deneyimleyin