L'Oréal tüm dünyadaki kadın ve erkeklere en iyi güzellik ürünlerini sunar. Operasyon ekibine katılarak, muhteşem bir endüstriyel ve lojistik maceranın içine atılırsınız.

Operasyon departmanı, tüm dünyadaki tüketiciler için grubun markalı güzellik ürünlerini geliştirir, üretir ve sunar. Misyonlarını gerçekleştirebilmek için en verimli, en duyarlı ve farklı müşteriler ile L’Oréal markalarının özelliklerine en iyi uyan çözümleri üretirler.
 
Operasyon Bölümü için şu anda merkez ofisler, fabrikalar ve dağıtım merkezlerinde yaklaşık 18.000 kişi çalışmaktadır; diğer bir deyişle, bu grup çalışanlarının neredeyse üçte biridir ve L’Oréal’in performansının yapı taşlarından biridir. Ekipler dünya çapında 40 tesiste ve 150 lojistik sahada mevcut bulunmaktadır. 2007 yılından bu yana, Operasyon departmanının çalışma sahası Araştırma ve Pazarlama ekipleri arasındaki yakın işbirliğini teşvik eden ve yerel inovasyonların pazarlamasını hızlandıran büyük coğrafi bölgelerde organize edilmiştir.
 
Operasyon ekipleri dinamik bir çalışma ortamında çalışır. Çalışanlar, fonksiyonel ve coğrafi mobilitenin keyfini çıkarır ve zenginleştirici eğitimleri ve çeşitli görevleri içeren kariyer yollarını izlerler. İnovatif ve müşteri hizmetleri becerilerini ifade etmelerine olanak sağlayan geniş bir beceri ve uzmanlık yelpazesine erişebilirler.
 
> Kariyerinizin Operasyon departmanında nasıl olabileceğini deneyimleyin