L'Oréal ve Boğaziçi Üniversitesi İş Birliğiyle ‘Daha İyi Bir Yaşam İçin Güzellik’ Güzellik Uzmanlığı Meslek Programı'nda 4. eğitim dönemi devam ediyor!

Yüz yılı aşkın bir süredir güzellik alanında fark yaratan çalışmalara imza atan L’Oréal, hayata geçirdiği yenilikçi proje ve uygulamalarla kadınları destekliyor. Bu kapsamda L’Oréal Türkiye kadınların daha güzel bir yaşama sahip olması için ‘Daha İyi Bir Yaşam İçin Güzellik’ Güzellik Uzmanlığı Meslek Programı’nı düzenliyor.

Bir sosyal sorumluluk ve eğitim programı olan ‘Daha İyi Bir Yaşam İçin Güzellik’ Güzellik Uzmanlığı Meslek Programı ile genç kadınlarımızın; yoğun talep gören güzellik sektöründe meslek sahibi olmaları, bireysel ekonomik özgürlüklerini kazanarak ülke ekonomisine katkı sağlamaları ve aynı zamanda güzellik sektörüne kalifiye insan kaynağı yetiştirilmesi hedefleniyor.

L’Oréal Türkiye’nin, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğinde devam eden ‘Daha İyi Bir Yaşam İçin Güzellik’ Güzellik Uzmanlığı Meslek Programı kapsamında; sosyal-ekonomik nedenlerle öğrenimini sürdürememiş ve bir meslek edinme imkanı bulamamış genç kadınlarımıza yönelik Ücretsiz ‘Güzellik Uzmanlığı Meslek Eğitimi’ veriliyor. Katılımcılar, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Güzellik Uzmanlığı Sertifikası ile eğitimi, bir meslek sahibi olarak tamamlıyor.

14 Ağustos – 10 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşen ‘Daha İyi Bir Yaşam İçin Güzellik’ Güzellik Uzmanlığı Meslek Programı'nda 4. Dönem başvuru süreci tamamlandı, eğitim devam ediyor!