Kiehl’s desteğiyle otizmli çocuklar için “1 Milyon TL” toplamayı hedefleyen #birtohumek projesine destek olmak için TOHUM yazarak 5290’a gönderin 10 TL bağışta bulunun!


Misyonu topluma katkıda bulunmak olan ve bu amaçla “Kiehl’s Gives” adı altında çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kiehl’s ile otizmli çocukların eğitimi ve otizm farkındalığının artırılması amacıyla kurulan Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı gerçekleştirdikleri işbirliği ile otizmli çocuklar yararına “1 MİLYON TL” bağış toplamayı hedefleyen “Bir Tohum Ek” projesi hayata geçti.

           Proje, hem toplanacak bağışlar ile otizmli çocukların eğitimine katkıda bulunmayı, hem de çeşitli sokak etkinlikleri ile otizme dikkat çekmeyi amaçlıyor.

“Bir Tohum Ek” projesi #birtohumek ve #kiehlsbirtohumek hashtagleri ile sosyal medya üzerinden yürütülecek. Proje sonunda otizmli çocukların eğitim masraflarını karşılamak amacıyla “1 MİLYON TL” toplanması hedefleniyor. Proje kapsamında yapılacak sokak etkinliklerinin arasında İstanbul’un farklı noktalarında cemiyet, moda, sanat ve spor dünyasının ünlü ve sevilen isimleri ile gerçekleştirilecek tohum dağıtma günü de bulunuyor.

                      #‎kiehlsbirtohumek @kiehlsturkiye @tohumotizm

                                             www.birtohumek.com