GÜÇLENDİR , BİLGİLENDİR, DESTEKLE, KATIL, ALGIYI DEĞİŞTİR!

Bunlar, L'Oréal Vakfının tüm dünyadaki kadınlara olan bağlılığını yönlendiren inanç ve temel değerlerdir. Vakfın programları, iki dinamik temayla geliştirilen eylemler yoluyla kadınları tanımlamak ve desteklemek üzerine odaklanmaktadır: Daha İyi Bir Yaşam için Güzellik ve Bilim Kadınları İçin.

Bilim Kadınları İçin, lisedeki kızların mesleki gelişimini teşvik eder, bilimsel araştırmalardaki kadınları destekler ve kadınların az temsil edildiği alanlarda mükemmel temsili hedefler.

Vakıf, Güzelliğin daha iyi hissetmek ve daha iyi yaşamak için katkıda bulunduğuna ikna olmuştur. Daha İyi Bir Yaşam için Güzellik programı, kadınların benlik saygısını yeniden kazanmak için kendilerini güvence altına alıp, kadınlıklarını yeniden keşfetmelerine ve daha güçlü olmalarına yardım etmek için geliştirildi. Program, mesleki güzellik eğitimi vererek kadınları kendi geleceklerini inşa etmeye yönlendiriyor.

L'Oréal Vakfı, yaratıcılığı ve yeniliği ile tanınan bir şirketten esinlenilerek, dünyanın dört bir yanındaki kadınların cesaret ve mücadele ruhuna bağlılık göstermektedir.