L'Oréal Lüks eşsiz güzellik dünyasının kapılarını açıyor. Uluslararası markaları, cilt bakımı, makyaj ve parfüm olmak üzere üç ana uzmanlık alanında zarafetin ve inceliğin tüm yönlerini ortaya koymaktadır. L'Oréal Luxe ürünleri, mağazalar, kozmetik mağazalarında, gezgin perakende mağazalarında ve de marka butiklerinde ve özel e-ticaret web sitelerinde mevcuttur.

    

Bir vizyoner ve Fransız zarafeti hayranı olan Armand Petitjean tarafından 1935 yılında kurulan Lancôme, kadınlarla bütünleşen bir markadır. Ultra feminenlik, duygular, yaşama sevinci, mutluluk ve güzellik bugün her zamankinden de çok Lancôme'un DNA'sının özünü oluşturmaktadır. Kendisini en güzel ve en iyimser misyonla ifade eden bir ruh: Lancôme'a gelen her kadının daha da güzel olması, her zaman daha mutlu olarak ayrılması... Günümüzde marka, yaklaşık 130 ülkede bulunmakta ve 20.000 güzellik danışmanı ile çok sayıda satış noktasında, uluslararası müşterilerine gelişmiş hizmetler ve ikonik ürünler sunmaktadır.

    
 

Haute Couture'den tasarımcı modasına, hazır giyimden lükse, Giorgio Armani her şeyden önce, olağanüstü malzemelerden yapılmış temel parçaları ve güzellikle pratikliğin birbirini beslediğine olan inancı içinde barındıran bir imzadır. Giorgio Armani kokuları, dünyanın en değerli bileşenlerini en yetenekli parfüm tasarımcılarının yaratıcı hayal gücü ile yorumlayan sade bir parfüm konsepti etrafında oluşturulmuştur. Giorgio Armani makyaj ise titizlikle geliştirilmiş, sürekli yenilik gösterdiği için dünya çapında makyaj sanatçıları tarafından yaygın olarak takdir görmüş ve tartışmasız renk konusunda uzman olmuştur. 

    

Saint Laurent Paris parfümü benzersiz bir zarafeti ve özgürlüğü ifade eder. "Aşk peşinde mutlu ve olağanüstü bir yaşam"; Yves Saint Laurent Beauty verdiği sözü tutuyor.

 

    

Yaşayan suların derinliklerinden cildin derinliklerine: Biotherm, 60 yıldır benzeri olmayan su içerikli cilt bakımı çözümleri...

 

    
 

Bir New York eczanesinde serüvenine başlayan Kiehl's, 1851 yılından bu yana doğal içeriklerden etkili ve yüksek yoğunluğa sahip cilt ürünleri üretmektedir.

    

Viktor & Rolf her zaman muhteşem olanın zarif olanla buluştuğu, benzersiz bir moda vizyonu sunmuştur. Son yirmi yıldır markanın tüm koleksiyonları olağanüstü hikayeler anlatarak hayal gücünü bir bir kumaş kasırgasının içine çekti.

   
 

FEMİNEN. TEHLİKELİ. EĞLENCELİ. Urban Decay, benzersiz renklerdeki göz kalemi ve farları, siyahtan daha siyah maskarası, efsanevi Naked paletleri ve diğer fark yaratan ürünleriyle makyaj dünyasını sonsuza kadar değiştirdi.

Urban Decay'de makyaj kusurlarınızı gizlemek değil; kendini ifade etmektir!

  
 

Ralph Lauren 1967'den bu yana Amerikan tarzını belirledi; kadın ve erkek modasından aksesuara, mobilyadan parfüme. Onun vizyonu modayı değil, trendlerin ötesine geçen bir yaşam tarzı yaratmaktır.

  
 

1960'ların başlarında Jean Bousquet'nin simgesel parçasının büyük yankı uyandıran başarısından sonra Cacharel, Hazır Giyim konseptini Haute Couture'e alternatif bir giyim çizgisi olarak tanıtan ilk moda evlerinden biri olmuştu. Her zaman, zamanın ilerisinde olan Cacharel, taze, genç ve dinamik imajını korumayı bilmiştir.

 

  
 

Hayatınızın geri kalanında harika bir cilde sahip olmak ister misiniz? Seçim çok açık: Clarisonic. Clarisonic, cilt bakımı dünyasında devrim yaratan, klinik olarak kanıtlanmış ileri seviye cilt bakım çözümleri geliştirir ve sunar. 
 

  

 

Diesel giymek, kendi kurallarına göre oynayan pozitif ve coşkulu bir toplumda başarılı bir hayat sağlar. Bir markadan fazlası, modern bir yaşam tarzı, inceliğin, provokasyonun ve mizahın güçlü bir karışımı.

 

  

 

İşi eksperine bırakanlar için yaratılmış özel bir koleksiyon! Zaman kavramının içinde kaybolmayı sevenlere yönelik özel bir seri!