Profesyonel Ürünler Bölümü, ürünlerini dünya çapında salonlara dağıtır. Geniş bir dizi markayla bölme, renk, şekil ve stil, şampuan ve genel saç bakımı ihtiyaçları için farklı saç bakımı salonlarının gereksinimlerini karşılar. Kuaförlerin ayrıcalıklı bir ortağı olan bu bölüm, onlara profesyonel hizmet sunmak için en iyi teknolojilerle ve üst düzey eğitimlerle yapılmış ürünler sunmaktadır.

     

Profesyonel kuaför pazarının küresel lideri olan L'Oréal Professionnel'in misyonu; her gün profesyonel "saç sanatında" en iyi servisler ve ürünler, özel eğitimler ve doğru dijital dönüşümle unutulmaz bir müşteri memnuniyeti yaratmaktır.

    

Kérastase, lüks saç bakımında en üstün kaliteyi temsil eder; saçın detaylı olarak analiz edildiği ve tüm sürecin bir güzellik ve iyi hissetme ritüeli haline geldiği seçili salonlara dağıtılan profesyonel saç bakım ürünleriyle yeni standartları belirler.

 

    
 

Dünyanın 1 numaralı Amerikan profesyonel markası Matrix dünyanın her yerindeki kuaförleri, en ileri düzeyde erişilebilir inovasyon ve eğitim ile güçlendirir.

Matrix, inovatif ve akıllı ürünlerle dünyanın her yerindeki kuaförlerin Amerikan rüyasını paylaşmalarına ve olabileceklerinin en iyisi olmalarına olanak sağlar!