Profesyonel Ürünler Bölümü, ürünlerini dünya çapında salonlarda dağıtır. Geniş bir dizi markayla bölme, renk, şekil ve stil, şampuan ve genel saç bakımı ihtiyaçları için farklı saç bakımı salonlarının ihtiyaçlarını karşılar. Kuaförlerin ayrıcalıklı bir ortağı olan bu bölüm, onlara profesyonel hizmet sunmak için en iyi teknolojilerle ve üst düzey eğitimle yapılmış ürünler sunmaktadır.


Paris'ten bir kuaför salonu: Paris modası, teknoloji ve ilham. Endüstri teknolojisinin ön sıralarından seçkin ve uzman bir marka olan L'Oréal Professionnel, dünyanın her yerindeki kuaförlerin bir numaralı tercihi ve ilham kaynağıdır.

Son derece etkili olan ürünlerini boya, doku, saç bakım ve şekillendirme konularında özel hizmetlerle birleştirir.
> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link

 


Kérastase, lüks saç bakımında en üstün kaliteyi temsil eder; saçın detaylı olarak analiz edildiği ve tüm sürecin bir güzellik ve iyi hissetme ritüeli haline geldiği seçili salonlara dağıtılan profesyonel saç bakım ürünleriyle yeni standartları belirler.
> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link

 


Dünyanın 1 numaralı Amerikan profesyonel markası Matrix dünyanın her yerindeki kuaförleri, en ileri düzeyde erişilebilir inovasyon ve eğitim ile güçlendirir.

Matrix, inovatif ve akıllı ürünlerle dünyanın her yerindeki kuaförlerin Amerikan rüyasını paylaşmalarına ve olabileceklerinin en iyisi olmalarına olanak sağlar!
> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link

 

Cildin yapısını dikkatle inceleyerek potansiyel geleceğini hayal eden Carita, cildin parlak bir görünüm kazanmasını ve gerçek yapısını bulmasını sağlıyor.

Güzellik bakımlarının düzenli uygulanmasıyla, kişinin göz ve cilt yapısı gerçek haline bürünüyor.
> Markanın web sitesine link

 


100% doğal kaynaklı koruyucu madde, boya, mineral yağ içermeyen Aromessence yağ serumlar, cilt bakımının vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyor.
> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link