Profesyonel Ürünler Bölümü, ürünlerini dünya çapında salonlarda dağıtır. Geniş bir dizi markayla bölme, renk, şekil ve stil, şampuan ve genel saç bakımı ihtiyaçları için farklı saç bakımı salonlarının ihtiyaçlarını karşılar. Kuaförlerin ayrıcalıklı bir ortağı olan bu bölüm, onlara profesyonel hizmet sunmak için en iyi teknolojilerle ve üst düzey eğitimle yapılmış ürünler sunmaktadır.

     

Saç sanatının güç ve ilham veren öncüsü olarak L'Oréal Professionnel; bakım,renklendirme ve şekillendirme teknolojilerinin ön sıralarından seçkin ve uzman bir dokunuş ile dünyanın her yerindeki kuaförlerin bir numaralı profesyonel tercihi olmuştur.

    

Kérastase, lüks saç bakımında en üstün kaliteyi temsil eder; saçın detaylı olarak analiz edildiği ve tüm sürecin bir güzellik ve iyi hissetme ritüeli haline geldiği seçili salonlara dağıtılan profesyonel saç bakım ürünleriyle yeni standartları belirler.

 

    
 

Dünyanın 1 numaralı Amerikan profesyonel markası Matrix dünyanın her yerindeki kuaförleri, en ileri düzeyde erişilebilir inovasyon ve eğitim ile güçlendirir.

Matrix, inovatif ve akıllı ürünlerle dünyanın her yerindeki kuaförlerin Amerikan rüyasını paylaşmalarına ve olabileceklerinin en iyisi olmalarına olanak sağlar!