L'Oréal Paris

Perakende mağazalarında satılan bir numaralı güzellik markası olan L'Oréal Paris, en yenilikçi ürünleri herkes için erişilebilir yapmaktadır. Efsanevi imzasıyla özetlenmiş güzellik ideali markanın elçilerinde hayat bulur: "Çünkü siz buna değersiniz."

> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link

Garnier

100 yılı aşkın bir süredir, Garnier sayısız güzellik ihtiyacını karşılayan yenilikçi ve erişilebilir kozmetik ürünleri yaratmaktadır. Bugün Garnier, L'Oreal grubundaki en büyük 2. markadır ve 64'ün üzerinde ülkede satılmaktadır. Gücü, dinamik ruhunda ve güçlü iyimserliğinde yatmaktadır.
> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link

Maybelline

Maybelline New York 100'den fazla ülkede satılan, dünyanın önde gelen kozmetik markasıdır. Teknolojik olarak gelişmiş formüllerini trend uzmanlığı ve New York şehrinin keskin tavrı ile birleştiren Maybelline New York'un misyonu her kadın için yenilikçi, erişilebilir ve zahmetsiz kozmetik ürünleri sunmaktır.
> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link

 

Essie

Bu ikonik Amerikan markası, dünyanın her yerindeki kadınlara benzersiz ve eğlenceli renk adları ile kendilerini ifade etme olanağı sağlar. Rakipsiz, profesyonel kalitedeki Essie tırnak boyası setleri, hem ünlüler hem de dünyanın her yerindeki kadınlar için standartları belirler!
> Markanın web sitesine link
> Sosyal medyaya link

 
 

30 yılı aşkın süredir tüketicilere kaliteli ve ulaşılabilir ürünler sunan, Türkiye’nin ekonomik güzellik segmentinin yaratıcısı İpek, bugün birçok ülkeye ihraç edilmektedir. İpek, “Saf İpek özü” ve doğal içerikleri, kalite anlayışına dayalı üretimiyle herkesin kullanımına uygun ürünler sunmaktadır.

> Markanın web sitesine link

 

Softsheen-Carson

Türkiye’de satışa sunulmamaktadır.

> markanın web sitesine link