Yüz yılı aşkın süredir, enerjimizi ve yeteneklerimizi tek bir konuya adadık: Güzellik. Kişilerin kendini ifade etmesine, özgüven kazanmasına ve başkalarına açılmalarına imkân tanıdığı için; bu işin anlamı bizler için çok değerlidir.

Boutique L’Oréal Paris à Paris ©L’Oréal Paris

Güzellik bir dildir.

L’Oréal; kalite, fayda ve güven yönünden en iyi kozmetik inovasyonlarını dünya çapında tüm insanlara sunmayı kendine misyon edinmiştir.                                 

Güzellik evrenseldir.

Bir araştırmacı tarafından kurulduğu günden bu yana, L’Oréal bilginin sınırlarını zorluyor. Eşsiz araştırma yanı, dünyadaki güzellik ritüellerinden ilham alarak, sürekli yeni topraklar ve geleceğin ürünlerini keşfetmesini sağlar.

Güzellik bilimdir.

Refahı arttıran ürünlere erişim sağlamak, gezegenin güzelliğini korumak ve yerel hakları desteklemek için yenilikçi gücünü harekete geçirmek; işte tüm bunlar L’Oréal’in ilham ve yaratıcılık kaynağını oluşturan zorlayıcı görevleridir.

Güzellik taahhüttür.

L'Oréal, ekibinin çeşitliliğini, marka portföyünün zenginliğini ve tamamlayıcılığını arttırarak, güzelliği evrenselleştirilmeyi önümüzdeki yıllar için projesi haline getirdi.

L’Oréal, güzelliği herkesle paylaşıyor.