Performans ve yenilik, yönetim, etik ve sürdürülebilir gelişim, finansal ve kurumsal iletişim… L’Oréal’in 2001 yılından beri aldığı ödüller yaptığı yeniliklerin ve her alanda gelişiminin bir göstergesidir.

 

KURUMSAL VE FİNANSAL İLETİŞİM

L’Oréal Etik Enstitüsü tarafından dünyanın en etik şirketlerinden biri seçildi.

Etik konusunu kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak gören, iş yapış şekillerini bu doğrultuda şekillendiren L’Oréal, Ethisphere Enstitüsü tarafından 11.kez "dünyanın en etik şirketlerinden" biri seçildi. L’Oréal’in bu başarısı, şirketin dürüstlük ve şeffaflık ile yönetilmesini ve Etik’i tüm iş süreçlerinde öncelikli hale getirmeye verdiği önemi vurgulamaktadır.

L’Oréal 2014 yılında Uzun Dönem Performans ödülünü aldı.

Boursorama ve Morningstar tarafından düzenlenen 3. Yatırımcı Ödülleri’nde L’Oréal Uzun Dönem Performans ödülünün sahibi oldu. Bireysel ve profesyonel yatırımcıların kullandığı 25.000 oy bu törende kazananları belirledi.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİM VE ÇEŞİTLİLİK

L’Oréal Karbon Saydamlık Projesi kapsamında iklim değişikliği ile savaşan lider şirketlerden biri olarak seçildi.

Üst üste üçüncü yılında da L’Oréal iklim değişikliği ile savaşta lider şirket seçildi.

L’Oréal performans açısından en başarılı 120 şirketten biri seçildi.

L’Oréal 2012 yılından beri içinde olduğu Euronext Vigeo Europe 120 listesine yine dahil oldu ve çevresel, sosyal ve yönetim performansı bakımından başarılı bulundu. 

 

YÖNETİM

Universum araştırmasına göre L’Oréal Avrupa’da en iyi 2. işveren seçildi.

 Avrupa’daki öğrencilerin katıldığı bir araştırma yapan Universum, L’Oréal’in en beğenilen işverenler sıralamasında ikinci sırada olduğunu açıkladı.

Reveal by L’Oréal

L’Oréal’in iş hayatı oyunu ‘’Reveal by L’Oréal’’ 2011 Top Com d’Or töreninde ödül aldı.

 

PERFORMANS VE YENİLİK

2011 Extel Ödülleri’nde 2 ödül sahibi olduk.

Extel Ödülleri’nde Mali İşler Başkanı ödülünü L’Oréal Finans Direktörü Christian Mulliez alırken, L’Oréal Finans İletişimi takımı da en iyi Yatırımcı İlişkileri Takımı ödülünü aldı.

L’Oréal en iyi 3 şirketten biri seçildi.

L’Oréal Fransız dergisi Challenges’ın 3.783 nitelikli insana sorarak hazırladığı araştırmada en iyi şirketlerden biri olarak seçildi.