L'Oréal Lüks eşsiz güzellik dünyasının kapılarını açıyor. Uluslararası markaları, cilt bakımı, makyaj ve parfüm olmak üzere üç ana uzmanlık alanında zarafetin ve inceliğin tüm yönlerini ortaya koymaktadır. L'Oréal Luxe ürünleri, mağazalar, kozmetik mağazalarında, gezgin perakende mağazalarında ve de marka butiklerinde ve özel e-ticaret web sitelerinde mevcuttur.

    

Bir vizyoner ve Fransız zarafeti hayranı olan Armand Petitjean tarafından 1935 yılında kurulan Lancôme, kadınlarla bütünleşen bir markadır. Ultra feminenlik, duygular, yaşama sevinci, mutluluk ve güzellik bugün her zamankinden de çok Lancôme'un DNA'sının özünü oluşturmaktadır. Kendisini en güzel ve en iyimser misyonla ifade eden bir ruh: Lancôme'a gelen her kadının daha da güzel olması, her zaman daha mutlu olarak ayrılması... Günümüzde marka, yaklaşık 130 ülkede bulunmakta ve 20.000 güzellik danışmanı ile çok sayıda satış noktasında, uluslararası müşterilerine gelişmiş hizmetler ve ikonik ürünler sunmaktadır.

    
 

Haute Couture'den tasarımcı modasına, hazır giyimden lükse, Giorgio Armani her şeyden önce, olağanüstü malzemelerden yapılmış temel parçaları ve güzellikle pratikliğin birbirini beslediğine olan inancı içinde barındıran bir imzadır. Giorgio Armani kokuları, dünyanın en değerli bileşenlerini en yetenekli parfüm tasarımcılarının yaratıcı hayal gücü ile yorumlayan sade bir parfüm konsepti etrafında oluşturulmuştur. Giorgio Armani makyaj ise titizlikle geliştirilmiş, sürekli yenilik gösterdiği için dünya çapında makyaj sanatçıları tarafından yaygın olarak takdir görmüş ve tartışmasız renk konusunda uzman olmuştur. 

    

Saint Laurent Paris parfümü benzersiz bir zarafeti ve özgürlüğü ifade eder. "Aşk peşinde mutlu ve olağanüstü bir yaşam"; Yves Saint Laurent Beauty verdiği sözü tutuyor.

 

    

Yaşayan suların derinliklerinden cildin derinliklerine: Biotherm, 60 yıldır benzeri olmayan su içerikli cilt bakımı çözümleri...

 

    
 

New York'ta bir eczane olarak kurulan Kiehl's 1851 yılından günümüze bilimsel geçmişine dayanan tecrübesini, kadın ve erkek bakım ürünlerinde yaşatmaya devam ediyor. Kozmetik, bitki ve tıp bilimi ile ileri teknolojiyi bir araya getiren Kiehl's, en doğal içerikleri en yüksek oranda kullanarak müşterilerine etkin ve inovatif formüller sunuyor.

    

Viktor & Rolf her zaman muhteşem olanın zarif olanla buluştuğu, benzersiz bir moda vizyonu sunmuştur. Son 20 yıldır markanın tüm koleksiyonları olağanüstü hikayeler anlatarak bir hayalgücü fırtınası yarattı.

   
 

FEMİNEN. TEHLİKELİ. EĞLENCELİ. Urban Decay, benzersiz renklerdeki göz kalemleri ve farları, siyahtan daha siyah maskarası, efsanevi Naked paletleri ve diğer fark yaratan ürünleriyle makyaj dünyasını sonsuza kadar değiştirdi.

Urban Decay'de makyaj kusurlarınızı gizlemek değil; kendini ifade etmektir!

  
 

Ralph Lauren 1967'den bu yana Amerikan tarzını belirledi; kadın ve erkek modasından aksesuara, mobilyadan parfüme. Onun vizyonu modayı değil, trendlerin ötesine geçen bir yaşam tarzı yaratmaktır.

  
 

1960'ların başlarında Jean Bousquet'nin simgesel parçasının büyük yankı uyandıran başarısından sonra Cacharel, "hazır giyim" konseptini Haute Couture'e alternatif bir giyim çizgisi olarak tanıtan ilk moda evlerinden biri olmuştu. Her zaman, zamanın ilerisinde olan Cacharel, taze, genç ve dinamik imajını korumayı bilmiştir.

 

  

 

Diesel giymek, pozitif ve coşkulu bir toplumda, oyunu kendi kurallarına göre oynayan başarılı bir hayat sunar. Diesel, bir markadan fazlası, modern bir yaşam tarzı, inceliğin, kışkırtıcılığın ve mizahın güçlü bir karışımı.

 

  

 

İşi uzmanına bırakanlar için yaratılmış özel bir koleksiyon! Zamanın içinde kaybolmayı sevenlere yönelik özel bir seri!