Tüketici Ürünleri Bölümü, kozmetik alanında en büyük yenilikleri tüm kıtalardan çok sayıda insana sunar. Markalar, toplu perakende kanallarında (hipermarketler, süpermarketler, eczaneler ve geleneksel mağazalar) dağıtılır. Bu markalar çok çeşitli renklendirme ürünlerini, saç bakım, makyaj ve cilt bakım ürünlerini tüketiciyle buluşturur.

 

   
 

Perakende mağazalarında satılan bir numaralı güzellik markası olan L'Oréal Paris, en yenilikçi ürünleri herkes için erişilebilir kılmaktadır. Efsanevi imzasıyla özetlenmiş güzellik ideali, markanın elçilerinde hayat bulur: "Çünkü siz buna değersiniz."

 

   

 

100 yılı aşkın bir süredir, Garnier sayısız güzellik ihtiyacını karşılayan yenilikçi ve erişilebilir kozmetik ürünleri yaratmaktadır. Bugün Garnier, L'Oréal grubundaki en büyük 2. markadır ve 64'ün üzerinde ülkede satılmaktadır. Gücü, dinamik ruhunda ve güçlü iyimserliğinde yatmaktadır.

 

   
 

Maybelline New York 100'den fazla ülkede satılan, dünyanın önde gelen kozmetik markasıdır. Teknolojik olarak gelişmiş formüllerini trend uzmanlığı ve New York şehrinin keskin tavrı ile birleştiren Maybelline New York'un misyonu her kadın için yenilikçi, erişilebilir ve zahmetsiz kozmetik ürünleri sunmaktır.

 

 

30 yılı aşkın süredir tüketicilere kaliteli ve ulaşılabilir ürünler sunan, Türkiye’nin ekonomik güzellik segmentinin yaratıcısı İpek, bugün birçok ülkeye ihraç edilmektedir. İpek, “Saf İpek özü” ve doğal içerikleri, kalite anlayışına dayalı üretimiyle herkesin kullanımına uygun ürünler sunmaktadır.

 

   

NYX Professional Makeup, 1999 yılında Los Angeles’ta kurulmuştur. Herkes için profesyonelliğin ulaşılabilir olduğunun altını çizerek; yaratıcı, eğlenceli, renkli, tutkulu, kendine güvenen, yüksek ürün kalitesi olan, trendleri takip eden ,vegan formül seçenekleri barındıran ve hayvan dostu bir markadır.